Garanti Şartları

 

 

 

Tüm ürünler Amor Pirlanta garantisi altında, sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır.


Tüm ürünlerimizde 12 ay bakım garantimiz olup, Amor Pırlanta'dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Amor Pırlanta dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, bakım, onarım vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamından çıkarılmaktadır.

 

Amorpirlanta.com dan satın aldığınız ürünler konularında uzman personellerimiz tarafından üretilip, kalite kontrol sürecinden geçtikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmek üzere paketleme sürecine girmektedir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. iletişim formu’nu kullanarak durumu bildiriniz. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’nu kullanarak ya da 0212 528 26 67 numaralı telefondan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR