AMOR PIRLANTA

 

 

 

AMOR PIRLANTA

 

İtalyanca ve İspanyolca "aşk” kelimesinin karşılığı olan "amor” aşkla yapılan, büyüleyici pırlanta ürünlerin en iddialı markası…

 

Amor pırlanta, kuyumculuk sektöründe 20 yılı aşkın engin tecrübeye sahip pırlanta uzmanları tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren yıldızı parlayan amor pırlanta, özellikle trend yaratan tasarımlar ile sektöre yön verip, toptan ve perakende satışlarda lider olma yolunda hızla ilerlemektedir. Pırlanta uzmanlığı, tasarıma verdiği önem, kusursuz üretim ve satış sonrası desteği ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi prensip haline getirmiştir.

 

Türkiye’deki önemli firmalara, toptan pırlanta ithalatı ve montür üretimi yapan amor pırlanta, 400’den fazla toplu alım yapan bayii noktalarıyla perakende sektörüne de gereken önemi vermektedir. Geniş ürün yelpazesiyle birlikte, uluslararası Gia ve Hrd sertifikalı pırlantaların Türkiye’ye toptan satışını gerçekleştirmektedir.

 

Ürünlerini Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ve Asya bölgelerinde de satışa sunan marka, dünyanın en önemli mücevher fuarları ve Türkiye’deki perakende fuarlarına katılarak ürünlerini sergilemektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR