Neden Vintage Pırlanta Yüzük Tercih Etmeliyim?

Neden Vintage Pırlanta Yüzük Tercih Etmeliyim?

Vintage Pırlanta yüzüklerden bahsetmeden önce "Vintage”kavramına göz atalım. Vintage dediğimiz zaman, antika olacak kadar eski olmayan veya eskiyi anımsatan tarzdan bahsedebilir. Genellikle bu, 100 yıldan  yeni 30 yıldan eski objeler için kullanılır. Vintage Tasarım Pırlanta Yüzükler ise eski zamanlardan kalma veya bu tarza sahip yüzüklerdir. Özellikle 1920’ler ile 1970’ler arası yapılan yüzükler ve bu modellere benzer yüzükler Vintage Yüzükler olarak adlandırılmaktadır.

Daha çok büyüklerimizden kalan mücevherleri andıran, nostaljik takılar, pırlanta yüzüklerdir. Zerafeti ile giydiğiniz her tarza anında uyum sağlayan günlük, davet ya da spor giyimde dahi vintage  esintisini görmek mümkün oluyor. Yaş aralığı fark etmeksizin her kadının beğendiği, severek taktığı yüzüklerdir. Vintage pırlanta yüzükler sadece kıyafetlerle kombin yapmak, aksesuar ve benzeri amaçlar ile kullanılmamaktadır, evlilik teklifi içinde çok farklı ve şık bir alternatiftir. Vintage yüzükler, pırlanta harici taşlarla da süslenerek tasarlanabilmektedir. Yakut, safir, morganite zümrüt ve benzeri taşları, vintage tarz yüzüklerde görebilirsiniz.

Sizleri zamanın içinde romantik bir yolculuğa çıkaran Vintage tasarım yüzük modelleriyle kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Renkli doğal taşlar, pırlantalar şimdi kendinizi özel hissettirecek tasarımlar vintage tarz ile buluşuyor.

Beğendiğiniz tarzdaki vintage yüzüğü ister beyaz altın, isterseniz sarı veya rose altın olarak ve istediğiniz değerli taş ile kendinizi daha değerli hissettirecek şekilde özel üretim olarak yaptırabilirsiniz. Pırlantalı Vintage yüzüklerde görmüş olduğunuz her modeli değişik renkli taşlarla sipariş verebilirsiniz, Amor Pırlanta ile iletişim kurmanız ve fiyat almanız yeterlidir.

Sizin için özenle tasarladığımız ve el emeği ile ürettiğimiz Vintage Pırlanta yüzükleri buradan inceleyebilirsiniz.

Etiketler: Neden Vintage Pırlanta Yüzük Tercih Etmeliyim?
Ağustos 04, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR